logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Uludağ Limonata Pet 1 L
  • resm Uludağ Limonata Pet 1 L

Uludağ Limonata Pet 1 LAdet Fiyatı : 26,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 318,00 TL
Birim Fiyat: 26,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Uludağ Limonata Pet 1 L

Uludağ Limonata Pet 1 Lt (12 Adet) 

Uludağ Limonata ile sıcak yaz günlerinde serinleyin! Enfes limon tadının zevkine varın! Yaz günlerinde içmekten zevk alacağınız, sizi ferahlatacak Uludağ Limonata Pet, 12 adetlik ekonomik paketi ile Bizim Toptan’da sizlerle!

İçecek kategorisinde ülkemizde popüler bir marka olan Uludağ, kaliteyi damak zevkinizle buluşturmanın sevincini yaşıyor. Elverişli, lezzetli limonların toplanmasıyla başlayan bu serüven, hijyenik ortamlarda ambalajlanıp soframıza getirilmesi ve afiyet ile içmemizle son bulmaktadır.

Damak zevkinize uygun lezzetleriyle Uludağ Limonata Pet 1 Lt, sıcaktan bunalan, serinlemek, ferahlamak isteyenler için hazırlanıyor. Siz de sıcak günlerin tadını enfes bir içecekle, her aradığınızda dolabınızda bulmak isteyeceğiniz Uludağ Limonatalarınızı hemen alabilirsiniz. 1 Litrelik şişeleri ile doyasıya içeceğiniz, içerken kendinize geleceğiniz bir üründür.

Uludağ dendiğinde akla ilk olarak soğuk günlerin ferah havası Uludağ gelir. Adından ferahlığı çağrıştıran Uludağ, sizler için hazırladığı enfes lezzetli limonatası ile damağınıza harika bir tat katmaya, sizi keyiflendirip enerji vermeye geliyor! Limonata, ferahlık ile bir arada!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.