logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tamek Karışık Meyve Nektar 1 L

Tamek Karışık Meyve Nektar 1 L


12 Adet üzeri 24,5 TL

Adet Fiyatı : 25,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Karışık Meyve Nektar 1 L

Tamek Karışık Meyve Nektarı 1 Lt 

Hiçbir katkı maddesi içermeyen Tamek Karışık Meyve Nektarı sofralarınıza lezzetli bir şekilde eşlik ediyor. İçerisinde insan sağlığı için en faydalı meyveler arasında bulunduğu bilinen şeftali, elma ve portakal meyvelerinin karışımı tercih edilmiş. 

Meyve suyu üretiminde ithal hammadde kullanmayan Tamek, üretip satışa sunacağı her ürünü ekilmesinden raflara dizilmesine kadar aşama aşama takip etmektedir. Tamamı Türkiyede üretilen meyveler en taze haliyle dallarından toplanıp uygun şartlarda sıkılır ve size ulaştırılır. 

64 yıllık tecrübesi ile Tamek lezzetli sofralarınıza ekstra lezzet katmaya devam ediyor. Sizde Tamek Karışık Meyve Nektarı 1 Lt ile sofralarınıza lezzet katın!

Katkı maddesi içermeyen doğal formülü ile tüketicinin sevgisini kazanan Tamek Karışık Meyve Nektarı en lezzetli yemeklerin en lezzetli arkadaşı! Meyve sevenler için şeftali, elma ve portakalın uyumunu bir arada sunan Tamek Karışık Meyve Nektarı ile sofralarınız şenlenecek. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.