logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cappy Pulpy Portakal 330 ml 12'li

Cappy Pulpy Portakal 330 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cappy Pulpy Portakal 330 ml 12'li

Cappy Pulpy Portakal 330 Ml

Kahvaltıların en lezzetli portakal suyu Cappy Pulpy Portakal efsane lezzetiyle kahvaltı masalarının yıldızı. Capy Pulpy Portakal 330 ML şişesi ile istediğiniz her an yanınızda.

Gerçek portakal parçacıkları ve portakalın eşsiz lezzeti ile Cappy Palpy Portakal her zaman sizinle. Kahvaltıda Cappy Pulpy Portakal suyu varsa gün en iyi şekilde başlar. Çıtır çıtır mis kokulu simitle birlikte gerçek portakal parçacıklı Cappy Pulpy Portakal en güzel kahvaltıların en ferah içeceği olarak bardaklarınıza geliyor.

Türkiye’de en çok tercih edilen Cappy meyve suları ile hem sağlık hem lezzeti keşfedin. Portakal sevenlerin özellikle istediği gerçek portakal parçacıklarının ağızda bıraktığı tatla hem sağlıklı hem lezzetli kahvaltılar yapın. İster kahvaltılarda, ister akşam yemeklerinde eşsiz lezzetiyle tüketebileceğiniz Cappy Pulpy Portakal’a masanızda yer açın. Cappy Pulpy Portakal ile her şişede yepyeni bir lezzet serüveni daha yaşayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.