logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Tamek Kayısı Meyve Nektar 1 L

Tamek Kayısı Meyve Nektar 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Tamek Kayısı Meyve Nektar 1 L

Tamek Meyve Nektarı Kayısı 1 Lt

Yemek ve kahvaltıların vazgeçilmez içeceğidir. Güne mutlu başlangıçlar için kayısı nektarı enfes bir tercih olacaktır. Meyve bahçelerinden toplanan kayısılar fabrikadan geçtikten sonra sofralara ulaşır. 

Hem dış görünüşüyle hem de içindeki lezzetle yemeklerin bir numaralı ürünüdür. İçerken hissedilen kayısı   kokusu, başka dünyalara götürür. Meyve düşkünlerin en sevdiği seçimlerden biridir. Hem enerji veren hem de dinç tutan bir içecek olması dikkat çeker. 

Çocukların elinden düşürmediği kayısı nektarı her kesim tarafından ilgiyle alınmaktadır. Hem gözü hem de mideyi doyurur. Tamek Meyve Nektarı Kayısı 1 Lt: Güne mutlu bir şekilde başlamak için kayısı nektarını için. Şeker ihtiyacını karşılayan kayısı tadını hissettiren içecek alanlara enfes bir lezzet sunar. 

Atıştırmalıkların yanında alınan en iyi tercihlerden biridir. Her öğünde keyifle tüketilen kayısı nektarı, kendine özgü aroması ve lezzetiyle her kesimden insanın tercihidir. İçinizi ferahlatarak, serin bir tat sağlar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.