logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meysu Dinamik Karışık Meyveli İçecek 200 ml 27'li

Meysu Dinamik Karışık Meyveli İçecek 200 ml 27'liKoli Fiyatı (27 Adet) : 133,65 TL
Birim Fiyat: 4,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meysu Dinamik Karışık Meyveli İçecek 200 ml 27'li

Meysu Dinamik Karıs¸ık Meyveli I·çecek 200 Ml (27 Adet)

 

Meyveli içecek üretimine yer veren onlarca firma bulunuyor. Bunlar arasından en kaliteli ve sağlıklı bir şekilde üretim yapanları seçmeniz gerekir. Mesela Meysu bunlardan bir tanesidir. Öyle ki doğal meyve özlerine yer verilir. Sonuç olarak lezzetli, meyveli içeceklerin hazırlanması esas alınır. Hazırlanan içecekler talep gördüğü için birkaç adet olarak paketler halinde satışa sunuluyor.

 

Meysu dinamik karıs¸ık meyveli içecek 200 Ml (27 Adet ) paketlerine yönelik ekonomik fiyatlara yer verilmiştir. Yani Bizim Toptan resmi sitesine giriş yapanlar avantajlı oluyor. Çünkü hem makul fiyatlara hem de hızlı kargo imkanları aktif durumda. Sonuç olarak satın almanız uzun sürmez. Yine elinize ulaştırılması da hızlı olacaktır. 

 

Adı üstünde karışık meyvelerden üretilmesi söz konusudur. Birkaç meyvenin özü ile hazırlandığı için de enerji vermektedir. Temelde enerji veren meyve sularının sabahları tüketildiği görülüyor. Aynı zamanda yaz aylarının vazgeçilmezi oldukları açık durumda. Meyveleri sıkmaya vakti olmayanlar direk olarak hazır içeceklerden tercihte bulunuyor. Hatta sıklıkla tüketenler birkaç adetli olan paketler eşlik etmekte.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.