logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Meysu Dinamik Vişne Meyveli İçecek 200 ml 27'li

Meysu Dinamik Vişne Meyveli İçecek 200 ml 27'liKoli Fiyatı (27 Adet) : 145,81 TL
Birim Fiyat: 5,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Meysu Dinamik Vişne Meyveli İçecek 200 ml 27'li

Meysu Dinamik Vis¸ne Meyveli I·çecek 200 Ml (27 Adet)

 

Gazlı içecek sevmeyenlerin tercihi genel anlamda meyve sularından yana oluyor. Ferahlatıcı özelliğe sahip olan meyve suları yaz - kış tüketime uygun durumda. Bu nedenle mevsime özel olarak meyve içeren içecekler dikkat çekiyor. Örneğin yaz aylarının vazgeçilmezi olan vişne meyve suları bunlar arasında. Meysu tarafından üretilen içeceklerin içerisinde yoğun bir şekilde meyve kullanımına yer verilmekte.

 

Meyve kullanımı yoğun olan firmaların içecekleri daha fazla talep görüyor. Üstelik toptan paketler eşliğinde satın alınması dikkat çekmekte. Bu nedenle Bizim Toptan içerisinde en popüler olanlara yer verilmiştir. Örneğin Meysu dinamik vis¸ne meyveli içecek 200 Ml (27 adet) olarak Bizim Toptan resmi sitesinde bulunuyor. Ve meraklılarını karşılıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.