logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Capri-Sun Safari 200 ml 20'li

Capri-Sun Safari 200 ml 20'liKoli Fiyatı (20 Adet) : 178,00 TL
Birim Fiyat: 8,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Capri-Sun Safari 200 ml 20'li

Capri-Sun Safari Fruits 200 Ml

Yapay aroma, yapay renklendirici, koruyucu madde ya da yapay tatlandırıcı içermeyen bu ürün muhteşem bir meyve tadına sahip.

Capri-Sun Safari Fruits % 11 oranında meyve suyu içeriyor. Bu sayede Hem C grubu vitaminlerine hem de B gurubu vitaminlerine sahip. Ürün kalsiyum ve magnezyum gibi bazı mineralleri de içeriyor. Tam bir mineral deposu.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün mevcut. Her biri 200 ml olan 10 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünü siz de deneyebilirsiniz. Ürünü temin etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sevdiğiniz içecek çeşitlerinin tamamı Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.