logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Vişne Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'li

İçim Vişne Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 144,00 TL
Birim Fiyat: 12,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Vişne Meyveli İçecek Kutu 330 ml 12'li

İçim Meyveli İçecek Vişne Kutu 330 ML (12 Adet)

Korunaklı kutusuyla içim meyveli vişne kutu 330 ml (12 adet) olarak satışa sunuluyor. Vişne tadını damaklarınızda sonuna kadar hissedeceksiniz. Özellikle yaz mevsiminde ferahlatıcı etkisi nedeniyle sıklıkla tercih edilen bir ürün.

Atıştırmalıkların yanında ya da yemeklerle beraber de tüketebilirsiniz. Eşsiz lezzete sahip yemeklere eşlik eden vişne suyu 330 ml. 12 adet olarak satışa sunulduğu için arkadaşlarınıza ya da misafirlerinize de ikram edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra okula giden çocuklarınızın beslenme çantasına lezzetli meyveli içeceği gönül rahatlığıyla koyabilirsiniz. Keklerin, çikolatanın ya da şekerlemelerin yanında da tüketilmeye uygun bir ürün.

İçim meyveli içecek satın alma işlemleri için Bizim Toptan Market internet sitesine erişim sağlamanız yeterli. Bizim Toptan mağazaları üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Sipariş edilen ürünler 14 gün içerisinde iade edilebilir ya da değiştirilebilir. Fakat ambalajının ve ürünün hasar görmemesi şart. 3 iş günü içerisinde kargoya verilen ürün adresinize teslim edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.