logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay 100x3,2 g

Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay 100x3,2 g

Sepette %10 İndirim

Adet Fiyatı : 52,45 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 839,20 TL
Birim Fiyat: 52,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay 100x3,2 g


Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay ,  çay severlerin tercihinde olmaktadır. Karadeniz'in çay yapraklarından ince ince toplanıp, öğütülerek sofralarımıza kadar getirilmektedir.
Paket şeklinde bulunan çayları tercih etmeyenler için Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay daha ön planda olmaktadır. Poşet çay oldukça pratik bir kullanımda yer alır. Yalnızca bir paket poşet çay üzerine sıcak su ilave ettiğiniz takdirde, 2-3 dakikada çayınız hazır hale gelir. Çay severler için hızlı bir şekilde yapılan bu lezzeti, günün dilediğiniz saatinde dilediğiniz şekilde tüketebilirsiniz.
Film izlerken, dizi seyrederken atıştırmalıklar ile birlikte çay tercih edenler için muhteşem bir lezzet oluşturmaktadır. Karadeniz'in çay filizlerinin harika kokusunu, hissetmek isteyenler için tercih edilmektedir.
Demlik poşet çay, 100'lü paket içerisinde bulunmaktadır. Bu durumda da uzun süreli kullanımlar için de oldukça ideal olarak yer alır. Çayın doyumsuz lezzetini tatmak için sizin de tercihiniz olabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.