logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 25x2 g

Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 25x2 gAdet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 418,80 TL
Birim Fiyat: 34,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 25x2 g

Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay 50 Gr

Doğu Karadeniz’de yetişen çayların harmanlanmasıyla elde edilen Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay sadece sıcak su ekleyerek saniyeler içerisinde çay hazırlamanızı sağlıyor. Hem sabah kahvaltılarında hem de gün içerisinde hatta gece saatlerinde dahi çayınız her daim hazır olacak.

Lipton Doğu Karadeniz Bardak Poşet Çay kendi damak tadınıza uygun bir çay hazırlamak için de tercih edilebilir. Açık çaydan hoşlanıyorsanız çay poşetini bardağınızda kısa süre tutmanız yeterli. Daha demli bir çay için poşeti birkaç defa bardağa batırıp çıkarın.

Ambalaj içerisinde 50 gr ve toplam 25 adet poşet çay bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisinde bulabilir, sadece tek tıkla kısa sürede adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çay saatlerinizi daha keyifli kılacak tüm çay çeşitleri internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.