logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur Siyah Süzen Poşet Çay 25x2 g
  • resm Çaykur Siyah Süzen Poşet Çay 25x2 g

Çaykur Siyah Süzen Poşet Çay 25x2 gAdet Fiyatı : 33,30 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Siyah Süzen Poşet Çay 25x2 g

Çaykur Siyah Süzme Poşet Çay 25X2Gr

Çaysız bir toplumun düşünülemeyeceği gerçeği ile yaşıyoruz. Çayı en çok tüketen toplumlardan biri olarak çaya olan tiryakiliğimiz azımsanacak bir ölçüde değil. Çayın değerini bilerek yaşıyoruz, çaya verdiğimiz önemi en büyük çay üreticisi firması olan Çaykur’da bilincinde. Tüketicilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışan Çaykur, Siyah Süzen Poşet Çayı ile bizlere bunu kanıtlıyor.

Pratikliği bir yana, eşsiz lezzeti ile çantanızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Çay denince ilk akla gelen firmalardan olan Çaykur, 2 gram olarak tek tek paketlediği 25 adetlik ambalajları ile sizde bu benzersiz aromayı dostlarınız ile paylaşabilirsiniz.  

Bir fincan sıcak su ile hazırlayacağınız Çaykur Siyah Süzme Poşet Çay’ı bekletmeden tüketebilirsiniz. Çay artığı derdini yok eden poşet çay mantığı ile pratikliği hayatınıza taşıyın.

Bizim Toptan Market olarak sizlere en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak için hizmet veriyoruz. Çaykur Siyah Süzme Poşet Çayı hemen sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bizim Toptan Market’in sunduğu benzersiz avantajlardan yararlanmak için vakit kaybetmeyin!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.