logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çaykur Rize Turist 500 g
  • resm Çaykur Rize Turist 500 g

Çaykur Rize Turist 500 gAdet Fiyatı : 74,90 TL


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 30 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Rize Turist 500 g

Çaykur Rize Turist 500 Gr

Çay, en çok tüketilen ürünlerin içerisinde yer alıyor. Bizim kültürümüzde çok büyük bir yeri var. Türkiye, en kaliteli çay bitkisinin yetiştiği ülkelerden birisi. Çaykur ise çay denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan. Rizenin geniş tarlalarından toplanan filizler, özel yöntemler ile kutulara konularak paketleniyor.

Çaykur Rize Turist 500 Gr, yarım kilo çaydan oluşuyor. Oldukça sağlıklı ve hijyenik bir ortamda üretildi. Çok kolay bir şekilde demleniyor. Tamamen doğal. Siyah çay sınıfında yer alıyor. Tavşan kanı bir görüntüsü var. Aroması ise benzersiz. Henüz yudumlamadan önce o güzel kokusunu hissedebiliyorsunuz.

Bu ürünü sabah kahvaltılarında rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Akşam yemeği sonrasında çay keyfi yapmak isteyenler için son derece ideal. Ayrıca gün içinde ağzınızdaki kuruluğa bununla son vermeniz mümkün. Eşsiz lezzeti ile beklentilerinizi tam olarak karşılıyor. Arkadaşlarınız ile yapacağınız sohbette size eşlik edecek olan ürün, Bizim Toptan markasının web sitesi üzerinden satılıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.