logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Çikolata Fıstıklı Kare 65 g
  • resm Ülker Çikolata Fıstıklı Kare 65 g

Ülker Çikolata Fıstıklı Kare 65 g


Adet Fiyatı : 17,50 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 84,00 TL
Birim Fiyat: 14,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolata Fıstıklı Kare 65 g

Ülker Çikolata Antep Fıstıklı

Ülker Çikolata Antep Fıstıklı paketleri içerisinde çikolata bulunmaktadır. Yumuşak yapısı ve ağızda eriyen müthiş lezzetini Antep fıstıkları ile buluşturan çikolataları atıştırmalık olarak da tüketebilirsiniz.

Türk kahvesi ve çaylar ile de son derece uyumlu olabilen Antep fıstıklı çikolatalarınızı orta şekerli Türk kahvesi ile birlikte tüketebilirsiniz. Ağır ateşte pişirebileceğiniz kahvelerinizin yanında yiyebileceğiniz Antep fıstıklı çikolatalarınızı sevdikleriniz ile de paylaşabilirsiniz.

Çikolata kategorimizin en fazla tercih edilenleri arasında yer alan Ülker Çikolata Antep Fıstıklı siparişlerinizi bizlere Bizim Toptan internet mağazası üzerinden iletebilirsiniz. Siparişlerinizi bizlere tek bir tıklama ile ulaştırdıktan sonra adresinize kadar teslim ediyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.