logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çaykur Tiryaki 500 g
  • resm Çaykur Tiryaki 500 g

Çaykur Tiryaki 500 gAdet Fiyatı : 74,90 TL


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Tiryaki 500 g

Çaykur Tiryaki 500 Gr (24 Adet)

Türkiye çay konusunda en zengin ülkelerin başında geliyor. Özellikle Karadeniz Bölgesi bu ürünün en çok yetiştirildiği yer. Bahçelerden toplanan ve sepetlere yüklenen bitki, daha sonra son teknolojinin kullanıldığı fabrikalarda işleniyor. En iyi filizlerin tercih edilmesi ile gün içinde çok tükettiğimiz çay ortaya çıkmış oluyor.

Çaykur Tiryaki 500 Gr, özel bir ambalaj içinde satılıyor. Tamamen hijyenik ve sağlıklı koşullara göre üretildiği için son derece güvenilir. Yarım kilo şeklinde satılmakta. Paketin açılmasından sonra çok uzun bir süre boyunca kullanmak mümkün. Kalitesi ile dikkat çekmekte. Oldukça lezzetli bir içimi var. Kısa süre içinde demleniyor. Rengi ise tavşan kanı kadar kırmızı. Mükemmel aroması ile aldığınız ilk yudumda büyülenmeniz mümkün.

Bizim Toptan sitesi üzerinden ürünün siparişini vermeniz mümkün. Kısa süre içinde kapınızda olacağına emin olabilirsiniz. Sabah kahvaltı yaparken tercih edebilirsiniz. Akşam sefası sırasında demlenecek bir çay ile dostlarınız ile sohbet etmeniz mümkün. Gün içinde ağzınızdaki kuruluğu çay ile giderebilirsiniz. Ayrıca çay harareti alması ile biliniyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.