logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Obaçay Bergamot Aromali Çay 1 kg
  • resm Obaçay Bergamot Aromali Çay 1 kg

Obaçay Bergamot Aromali Çay 1 kgAdet Fiyatı : 159,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Obaçay Bergamot Aromali Çay 1 kg

Ürün Adı: Obaçay Bergamot Aromalı Çay 1 Kg

İçindekiler: Siyah Çay, Bergamot Aroma Vericisi.

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Tea 1986 Çay Tic. Ltd. Şti.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-61-K-013715

Net Miktar: 1000 Gr e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi):

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): HAZIRLANIŞI: Demliğinize, yeterli miktarda taze kaynamış içme suyu koyun ve her ince belli çay bardağı için bir tatlı kaşığı Obaçay ekleyin. Çayınızı her zaman yaptığınız gibi, 20-25 dakika boyunca kısık ateşte demleyin. Çayınız servise hazır. Keyifle için. Kapalı, nem ve koku almayan ortamlarda saklayınız.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.