logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Obaçay Bergamot Aromali Çay 1 kg
  • resm Obaçay Bergamot Aromali Çay 1 kg

Obaçay Bergamot Aromali Çay 1 kg


Adet Fiyatı : 30,45 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 182,67 TL
Birim Fiyat: 30,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Obaçay Bergamot Aromali Çay 1 kg

Obaçay Bergamot Aromalı Çay 1 Kg (6 Adet)

Demi, kıvamı ve yumuşak içimi ile sizin de vazgeçilmez çaylarınızdan biri olmaya aday Obaçay Bergamot Aromalı Çay bergamot aromasını yoğun olarak hissedebileceğiniz bir ürün. İlk yudumdan itibaren buram buram çay ve bergamot kokusunu alacaksınız. Ürün earl grey çaylarının farklı bir tadı olarak değerlendiriliyor.

Obaçay Bergamot Aromalı Çay bergamot ağacı meyvesinin kabukları kullanılarak hazırlanıyor. Bu sayede çay eşsiz bir aromaya kavuşuyor. Hem sabah kahvaltılarında hem de keyif çayı saatlerinizde demleyebilir ve çayın lezzetine tam olarak varabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 1 kg bergamot aromalı çay bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisinden temin edebilirsiniz. Evinizin ve işyerinizin tüm içecek ihtiyaçlarını internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.