logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 25x2 g

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 25x2 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 25x2 g

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay 25x2 Gr

Çay içmek istediğinizde çayın demlenmesini uzun süre beklemek zorunda değilsiniz. Sadece sıcak su kullanarak hazırlayabileceğiniz Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay dilediğiniz her an çayınızın içime hazır olmasını sağlıyor. Saniyeler içerisinde dilediğiniz dem oranına sahip çayınız hazır oluyor.

Lipton Yellow Label Bardak Poşet Çay Doğu Karadeniz, Endonezya, Kenya ve Seylan çaylarının harmanlanmasıyla elde edilen bir ürün. Sıcak suya demini hemen salıyor ve poşeti batırıp çıkararak dilediğiniz oranda demli olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Ambalaj içerisinde her biri 2 gram olan toplam 25 adet bardak poşet çay yer alıyor. Bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sadece tek tıkla ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin tamamı adresinize kadar ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.