logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğuş Black Label Demlik Poşet Çay 100x3,2 g

Doğuş Black Label Demlik Poşet Çay 100x3,2 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğuş Black Label Demlik Poşet Çay 100x3,2 g

Doğuş Black Label Demlik Poşet Çay 100Lü

Doğuş markası çay denildiği zaman akla gelen ilk girişimlerden biridir. Özellikle sunmuş olduğu nitelikli ürünlere ve uygun fiyata bakıldığı zaman piyasada neden bu denli popüler olduğu çok daha net bir şekilde karşımıza çıkıyor. Doğuş sadece klasik kiloluk çaylar değil aynı zamanda modern kullanım için özel olarak üretilmiş serileri de satışa çıkarmıştır.

Doğuş Black Label Demlik Poşet Çay 100Lü şekilde satın alındığı zaman uzun bir süre çay ihtiyacınızı sorunsuz şekilde karşılayacaktır. Doğuş markasının bu konuda memnuniyet veren bir fiyat aralığının olması her aile bütçesine uygun olmasını mümkün kılıyor. Demlik poşet çaylar sayesinde demliğin temizlenmesi çok daha kolay bir hal alırken çayın lezzetinden de asla herhangi bir şey kaybedilmiyor.

Demlik poşet çay kullanımı ile alakalı acaba sağlık konusunda olumsuz etkileri var mı şeklinde soru işaretleri bulunabiliyor. Doğuş bu konuda oldukça hassas davranıyor. Ne paketleme ne de üretim sırasında tek bir sağlık koşullarını ihlal eden husus benimsenmemesi için özel bir alt yapı sağlanıyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.