logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Karali Hediyelik Siyah Çay 1 kg

Karali Hediyelik Siyah Çay 1 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 08.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Karali Hediyelik Siyah Çay 1 Kg

Çayın sadece belirli yaprakları kullanılarak üretilen Karali Hediyelik Siyah Çay yaprakların sadece orta ve üst bölümlerinden elde ediliyor. Özel bir çay olduğunu henüz ilk yudumda dahi anlayabiliyorsunuz. Ürünün kendine has bir aroması var.

Karali Hediyelik Siyah Çay günün her saatinde herhangi bir rahatsızlık vermeden içilebilen bir çay türüdür. Aroması yoğun ve kokusu davetkar. Kısa sürede demlenerek içime hazır hale gelebilme özelliğine sahip olan çayın toz oranı ise gayet düşük.

Ambalaj içerisinde 1 kg çay bulunuyor. Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisi içerisinde bulabileceğiniz bu ürüne sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz çay çeşitleri için internet mağazasını ziyaret etmeniz yeterli olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.