logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çaykur Filiz 1 kg
  • resm Çaykur Filiz 1 kg

Çaykur Filiz 1 kg


Adet Fiyatı : 64,90 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 649,00 TL
Birim Fiyat: 64,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çaykur Filiz 1 kg

Çaykur Filiz , çay severlerin vazgeçilmez tercihidir. Karadeniz'in muhteşem çay filizlerinden tek tek toplanarak öğütülüp evlerimize kadar gelmektedir.
Çaykur Filiz , kokusuyla muhteşem çay filizlerini hissedebilirsiniz. Özellikle çay severler için doyumsuz bir lezzet oluşturmaktadır. Kahvaltılarda, akşam yemeklerinde ya da günün dilediğiniz saatinde doyasıya çay keyfi yaşamak için doğru bir tercih olmaktadır. İçeriğinde herhangi bir renklendirici ya da katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple güvenilir bir şekilde tüketilebilir.
Çay, yalnızca gün içerisinde yemeklerden sonra ya da kahvaltıda tüketilen bir içecek değildir. Muhteşem sohbetlerin daha canlı bir hale gelmesi için aranılan bir tattır. Dizi izlerken, film seyrederken ya da herhangi bir aktivite ile uğraşırken bu doyumsuz lezzete asla hayır diyemeyeceksiniz!
İçeriğinde bulundurduğu muhteşem çay kokusuyla sizin de vazgeçilmeziniz olur. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği ürünü, sizde sofralarınıza yer edindirebilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.