logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Doğu Karadeniz Çayı 1 kg
  • resm Lipton Doğu Karadeniz Çayı 1 kg

Lipton Doğu Karadeniz Çayı 1 kgAdet Fiyatı : 155,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Doğu Karadeniz Çayı 1 kg

Lipton Doğu Karadeniz Çayı 1 Kg (9 Adet)

Çay denilince akla gelen ilk ülkelerden birisi olan Türkiye, en lezzetli ürünlerin piyasaya sunulduğu yerlerden birisi. Lipton Doğu Karadeniz Çayı 1 Kg, bu mantıkla hazırlandı. Hem Lipton kalitesini hem de Rizenin özel olarak yetiştirilen filizlerinin tadını harmanlamış durumda. Ürün tam 1 kilo olarak satışa sunulmuş durumda. Özel paketi ile satın alınabilir.

Günün her saatinde tercih edebilirsiniz. Kahvaltıda güne çay ile başlamak artık bir gelenek. Gün içinde yaşadığınız koşuşturmaca sırasında mola verebilir ve bu harika çayı içebilirsiniz. Aile toplantıları, dost meclisleri olduğu zaman ikram edilecek ilk ürünü. İçimi son derece kolay. İdeal bir renge sahip. İstediğiniz kadar içmeniz durumunda bile sizi rahatsız etmiyor.

Beklentisi yüksek olan ve kaliteye önem verenler, Liptonun bu ürüne erişim sağlayabilirler. Bunun için yapmanız gereken şey ise basit. Bizim Toptan online mağazası üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz. Kanseri önleyen, strese iyi gelen ve harareti alan çay sayesinde mis kokulu aromanın tadına varmanız mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.