logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğuş Earl Grey Demlik Poşet Çay 100x3,2 g

Doğuş Earl Grey Demlik Poşet Çay 100x3,2 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğuş Earl Grey Demlik Poşet Çay 100x3,2 g

Dogˆus¸ Earl Grey Demlik Pos¸et Çay 100Lü

 

Ülkemizde yemeklerin arkasından vazgeçilmez olan çay ikram edilir. Çay kültürünün en yaygın olduğu ülkemizde toptan sipariş alındığı açık durumda. Yani sürekli olarak çay tüketenlerin tercihi 100’lü paketler halinde satılan çaylardan yana oluyor. Örneğin bunlar arasında Doğuş Earl Grey demlik poşet çay 100’lü dikkat çekmektedir.

 

Doğuş markasının gerek toz gerekse poşet şeklinde ürettiği çaylar ön planda. Orijinal tadı ile dikkat çeken markasının bu alanda popüler olduğu görülüyor. Sonuç olarak çay tutkunlarının da tercihi halinde. Adından da anlaşıldığı üzere demlik poşet çaylar kahvaltıların vazgeçilmezi halinde. Earl Grey olarak sunulan poşet çaylar daha demli olmaktadır.

 

Demlik olan çayların hazırlanması da son derece pratik olduğu için talep görüyor. Şöyle ki kaynar suyun içerisine demlik çayı eklemeniz gerekir. Yaklaşık 20 - 30 saniye içerisinde de çay demlenmiş olacaktır. İster şekerli isterseniz şekersiz olarak tüketebilirsiniz. Çaydanlıktan demlenen çayın tadını yakalamak isteyenlere Doğuş markası eşlik etmekte. Öyle ki adıyla ve tadıyla ün yapmış çay firmaları arasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.