logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Ananas Aromalı İçecek 1 L

İçim Ananas Aromalı İçecek 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Ananas Aromalı İçecek 1 L


İçim Ananas Aromalı İçecek ile sizde tropikal lezzetlerle ferahlayabilirsiniz! Ananas lezzetinden vazgeçemeyenler için harika bir alternatif sunan bu ürünün lezzetine şaşıracaksınız!
Bugünlerde sıkça duyduğumuz ananas ismi, çeşitli nedenlerle buzdolaplarında, dilim dilim olarak ve ofis molalarında kullanılmaktadır. Tropikal ve subtropikal iklimlerde yetişen bu özel meyvenin, kolesterol regülasyonundan aneminin önlenmesine, doku onarım desteğine ve kilo yönetimi desteğine kadar birçok alanda birçok faydası vardır. Günlük beslenme yönetiminde kalıcı olarak kullanılmaya başlanan ananas ve ananasın faydalarını derinlemesine araştırdık.
Ananaslar özellikle Ege, Akdeniz ve Marmara bölgelerinde rahatlıkla yetiştirilmektedir. Sıcak, nemli ve yağışlı bölgelerde meyve olan ananasın faydaları çoktur. Ananasın yüzde seksen beşi sudur. İçim Ananas Aromalı İçecek ise de size faydaları getirmese de harika ananas ferahlığını getirecektir.
Özellikle ananas saplarında bulunan bromelain, sindirime yardımcı olan proteinleri yok eden bir enzimdir. Serbest enzim maddeleri içerir ve ısıya dayanıklıdır. Gıdalardan alınan bromelainin çoğu emilir ancak% 40'ı olduğu gibi bağırsak mukozasından geçtiğinden biyolojik olarak kullanılır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.