logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay C Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Kızılay C Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kızılay C Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 39,00 TL
Birim Fiyat: 6,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay C Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı


Kızılay Limon Aromalı C Vitamin Maden Suyu ile hem vitaminden ve doğal kaynak suyunun faydalarından yararlanabilir, hem de limon aroması sayesinde lezzetine varabilirsiniz.
Doğal meyve aromalı maden suyundaki C vitamini ve etkileri, iki bardak taze sıkılmış portakal suyunda bulunanlara eşdeğerdir.
Hücrelerin sağlıklı olması ve düzgün çalışması için mineraller gereklidir. Vücudumuz mineralleri kan oluşumu, sağlıklı sinir fonksiyonu ve diğer birçok aktivite için kullanır. Bu nedenle vitamin ve diğer besin maddelerinin vücuda faydalı olabilmesi için minerallere ihtiyaç vardır.
Kızılay Limon Aromalı C Vitamin Maden Suyu demir hastalığa karşı direnci artırır, yorgunluğu azaltır ve kandaki kırmızı kan hücrelerinin oksijenlenmesini sağlar. Limon aromalı C Vitamini Maden Suyu, vücudunuzun kış aylarında ihtiyaç duyduğu minerallere ek olarak 60 mg C Vitamini almanızı sağlar.
Doğal maden suyunda çözünen kalsiyum, magnezyum ve sodyum gibi başlıca mineraller, florür ve iyot gibi eser elementler ile bikarbonat ve sülfat gibi iyonlar birçok fizyolojik fonksiyon ve birçok hastalığın tedavisi üzerinde destekleyici etkiye sahiptir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.