logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Avşar C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Avşar C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı


50 TL Alışverişinize 31,50 TL

Paket Fiyatı (6 Adet) : 36,00 TL
Birim Fiyat: 6,00 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 144,00 TL
Birim Fiyat: 6,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Avşar C+ Limon Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Avşar Soda Limon C Plus

Avşar soda limon C plus hazımsızlık problemi yaşıyorsanız eğer, doğru seçimlerden biri olacaktır. Midenin hazmetmesine, sindirim sisteminin çalışmasına yardımcı olan ürün aynı zamanda limon aromalı olarak üretilmiştir. Hafif ve kolay içimli olması nedeniyle herkesin damak zevkine hitap eder.

Yemeklerden sonra ya da hazımsızlık problemi yaşadığınız durumlarda kullanıma uygundur.  Avşar olarak,her zaman en kaliteli, aromatik ve lezzetli sodaların üretilmesine özen gösterir. Satın almanız halinde ise gönderim işlemleri hızlıdır.

Avşar soda içerisinde sağlığa zarar verecek herhangi bir ürün bulunmaz. Zengin bir mineral aromasına sağlı olması nedeniyle sindirimi güçlendirir. Farklı aromalara sahip alternatifleri vardır.

Ürünü satın aldıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza etmeniz yararlı olacaktır. Soda içmeyi seviyorsanız eğer lezzeti, herkesin beğenisine hitap eder. Aromalı soda alternatifleri sayesinde ise her zaman tüketicilerin memnun edilmeleri amaçlanır. Gazlı içecek kategorisi içerisinde yer alır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.