logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay Karpuz Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Kızılay Karpuz Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kızılay Karpuz Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 37,50 TL
Birim Fiyat: 6,25 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 142,80 TL
Birim Fiyat: 5,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay Karpuz Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı


Kızılay Karpuz-Çilek Aromalı sayesinde mide rahatlatması ile harika lezzetleri bir araya tecrübeleyebilirsiniz.
Günde kaç maden suyu içileceği sorulduğunda günde 1-2 şişe maden suyu içilmesi tavsiye edilir. Aşırı maden suyu alımı mideye zararlı olabilir.
Maden suyunun sizi acıktırabileceğinden şüpheleniyorsanız, maden suyu kısa sürede gaz problemlerine neden olabilecek asitler içerir ancak bu sorun kısa sürede ortaya çıkabilir. Karpuz ve çilek ferahlığına erişebileceğiniz ve lezzetine doyum olmayan bu içecek sayesinde siz de hem eğlenceli hem de asitli bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın!
Yemeklerden sonra içilmesi mideye zarar verilmemesi açısından çok önemlidir. Mide sağlığının bozulmaması için günde 2 şişeden fazla tüketilmemelidir. Ancak bu harika Kızılay Karpuz-Çilek Aromalı lezzet sayesinde hem ağzınız tatlanacak hem de mideniz rahatlayacaktır.
Karpuz ve çilek lezzetleri ülkemiz tarafından iyi bilinen lezzetlerdir. Hemen herkes tarafından zaten benimsenmiş ve çok sevilen lezzetler olmayı başarmışlardır. Anadolu’da bu tarz iklim bitkileri rahatlıkla yetişmektedir. Bu yüzden avokadodan mangoya, ananastan Hindistan cevizine piyasada Türk halkımızın yeni öğrenmekte olduğu birçok tat bulunmamaktadır. Ancak bu tatlar tanıdıktır ve birbirlerine çok yakışmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.