logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Beypazarı C Vitaminli Limonlu Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Beypazarı C Vitaminli Limonlu Maden Suyu 200 ml 6'lı

Beypazarı C Vitaminli Limonlu Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 32,40 TL
Birim Fiyat: 5,40 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 129,60 TL
Birim Fiyat: 5,40 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Beypazarı C Vitaminli Limonlu Maden Suyu 200 ml 6'lı

Beypazarı C Vitaminli Limon Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml (6 Adet)

Beypazarı C Vitaminli Limon Aromalı Gazlı İçecek 200 Ml (6 Adet), sade değil de limon sevenlerin değişmeyen lezzetidir. Ağır bir yemek yediğiniz ya da sindirim problemi yaşadığınız da işte aradığınız rahatlatıcı lezzet Limon Aromalı Gazlı İçecek.

Günün herhangi bir saatinde de serinlemek istediğiniz de tüketmeniz mümkündür. Yazın o çok aşırı sıcakların da buzdolaplarınıza attığınız da sizi serinletirken aynı zaman da güne daha iyi devam etmenizi sağlayacaktır. İçerisinde ki C vitamini ile birlikte harika bir içecektir.

Yemeklerden sonra ya da gün içerisin de dizi ya da film seyrederken, dışarıda yürüyüş yaparken bile yanınız da bulundurup kendinizi mutlu edebilirsinizdir. Değişmeyen ve sevilen lezzet olarak dolaplarınızda hep bulundurmak isteyeceksinizdir. Özellikle limonata sevenlerin fazlasıyla seveceği bu içecek sizi gün içerisinde daha da zinde tutacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.