logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kızılay Elma Aromalı Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kızılay Elma Aromalı Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 37,50 TL
Birim Fiyat: 6,25 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 142,80 TL
Birim Fiyat: 5,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kızılay Elma Aromalı Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kızılay Doğal Mineralli Elma Aromalı İçecek 200 ML

Sodanın iyileştirici ve güzelleştirici özelliği Kızılay doğal mineralli elma aromalı içecek ile daha fazla artıyor. Kızılay doğal maden sularının elma aromalı sodasını mutlaka denemelisiniz. Yemeklerden sonra bir şişe içilecek Kızılay elma aromalı soda ile sindirim sisteminiz rahat edecektir. İçerisinde bulunan doğal mineraller, cildi güzelleştirmenin yanı sıra serinlik sağlıyor.

Kızılay doğal mineralli elma aromalı sodaları her yemek sonrasında ya da molalarınızda tüketebilirsiniz. Kızılay doğal mineralli elma sodasını serin yerde muhafaza etmelisiniz. Günde bir şişe içeceğiniz meyveli soda ile mide sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Meyveli soda kategorisinde 200 mililitrelik 24 adet ürün içeren koliler halinde satışa sunulan Kızılay Doğal Mineralli Elma Aromalı İçecek’i, Bizim Toptan internet mağazasından sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.