logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Yağlı Siyah Zeytin (S) 291-320 2 kg

Marmara Birlik Yağlı Siyah Zeytin (S) 291-320 2 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Yağlı Siyah Zeytin (S) 291-320 2 kg

M.Birlik Doğ. Yağlı Salm.Tnk. (S) 291-320

M.Birlik Doğ. Yağlı Salm.Tnk. (S) 291-320 ile sofralarınıza en kaliteli zeytin tanelerini dahil edebilirsiniz Marmara Birlik bu konuda ülkemizde en yetkin şekilde hizmet veren firmalar arasında bulunuyor. Özellikle sunulan ürünlerin kalitesine göz atıldığı zaman dünya standartlarını belirleyen bir yapılanmanın geçerli olduğunu görebilirsiniz.

Yağlı salamura zeytin ile beraber sunum yaparken bu ürünü zeytinyağı ile harmanlamanız çok daha verimli olacaktır. Ayrıca içerisine farklı baharatların da dahil edilmesi zeytinin rayihasını daha net şekilde ortaya çıkaracaktır.

Zeytinlerin ufak taneli olmasından hoşlanan kişiler için S olarak belirtilen boyut yeterli olacaktır. Hangi boyutta seçim yapılırsa yapılsın elde edilecek olan kalite oldukça yüksek olacaktır. Bu noktada Marmara’nın muhteşem zeytin taneleri şuana kadar lezzetli zeytin yememişim dedirtecektir.

Marmara Birlik 1954 senesinden bu yana bu alanda hizmet vermekte ve uluslar arası standartlara uygun ürünler üretmektedir. Hem lezzet hem de sağlık konusunda kusursuz bir yapılanma mevcuttur. Ürünler asla gerekli denetimlerden geçmeden satışa sunulmaz. Her ürün tek tek kontrol edilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.