logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Sele Siyah Zeytin (3XS) 381-410 400 g

Marmara Birlik Sele Siyah Zeytin (3XS) 381-410 400 gAdet Fiyatı : 90,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Sele Siyah Zeytin (3XS) 381-410 400 g

M Birlik Kuru Sele 3XS 381 410 Pet Ambalaj

Marmarabirlik zeytin piyasasında en lezzetli ürünleri satışa çıkaran firmalar arasında bulunuyor. Hem sağlıklı yetiştiricilik hem de yerli üretim denildiği zaman akla ilk gelen firmaların başında bulunuyor. Bu denli kaliteli ve lezzetli ürünleri sorunsuz şekilde hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

M.Birlik Kuru Sele 3XS 381-410 Pet Ambalaj olarak paketlenmiş ve satışa sunulmuştur. Siz de anlık olarak sepetinize zeytin ekleyebilir ve dilerseniz toptan şekilde de satın alma imkanını elde edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde zeytinin tek bir hasar dahi görmeden gönderilmesi için gerekli olan tüm önlemler alınmıştır.

Sele zeytini tercih eden kişilerin muhakkak Marmarabirlik firmasına bir şans vermesi gerekiyor. Mutfak ihtiyaçlarından kahvaltılık ürünlere kadar bütün materyalleri en kısa süre içerisinde hesabınıza tanımlama fırsatını elde edebilirsiniz. Bizim Toptan alışverişinizi online şekilde en uygun fiyata tamamlamak için size uygun olan alt yapıyı sunuyor. Siz de Marmarabirlik güvencesi ile en uygun fiyatlara Bizim Toptan firması sayesinde erişim sağlayabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.