logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (XS) 381-410 400 g

Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (XS) 381-410 400 gAdet Fiyatı : 72,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 828,00 TL
Birim Fiyat: 69,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Marmara Birlik Sepet Siyah Zeytin (XS) 381-410 400 g

Marmara Birlik Siyah Sepet Serisi 3XS

Marmara Birlik Siyah Sepet Serisi 3XS   Geçmişten günümüze en çok tercih edilen ürünlerden biri olan siyah sepet zeytin kahvaltı sofralarının sevilen ürünleri arasında yer alır. Sofraları şenlendirerek lezzetli bir ürün sunar. Kullanım kolaylığı sağlayan pratik kutusu ile rahat bir şekilde yeme fırsatı sağlar.

Her kesim ve her yaş grubu tarafından ilgiyle tüketilen siyah sepet zeytin günün her öğününde kullanılarak lezzetli bir ürün sağlar. Hem doyuran hem de enerji veren yapısıyla keyifle yenilen ürünler arasındadır.

Ağızda kolayca dağılan tazeliği ve eşsiz tadı herkes tarafından sevilerek tüketilmektedir. Siyah zeytin severler için önerilen tercihlerden biri olmuştur. Bahçelerden toplanarak gelen taze zeytinler fabrikalardan geçip evlerinize kadar ulaşır.

Birçok atıştırmalık yanında tüketilen siyah zeytin kahvaltıya düşkün olanların vazgeçilmez tercihleri arasında olacaktır. Lezzetli ve enfes zeytin tatmak isteyenler için kaçınılmaz bir ürün olarak karşımıza çıkar. Hem göze hem de damağa hitap eder.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.