logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Colgate Plax Ağız Bakım Suyu 250 ml

Colgate Plax Ağız Bakım Suyu 250 mlAdet Fiyatı : 65,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Colgate Plax Ağız Bakım Suyu 250 ml

Colgate Plax Ağız Bakım Suyu

Dişlerinizi fırçalarken ulaşamadığınız bölgelerde dahi bakteri plağını yok eden Colgate Plax Ağız Bakım Suyu uzun süreli ferah bir nefes sunar. Klinik olarak gerekli testlerden geçirilmiş olan ürün çürük oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Colgate Plax Ağız Bakım Suyu kapağında ölçü birimi mevcut. İşaretli alana kadar kapağa ürünü doldurarak ağzınızı 30 saniye çalkalayın. Ürün ağızda yanma hissi yaratmıyor. Diş eti sağlığını korumaya % 64 oranında yardımcı oluyor.

Ambalaj içerisinde ağız bakım suyu bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının diş macunu kategorisi içerisinden temin edebilirsiniz. Ağız ve diş bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin tamamını internet mağazasından temin edebilirsiniz. Böylece ürünler kapınıza kadar gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.