logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Colgate Meyve Aromalı Çocuk Diş Macunu 75 ml

Colgate Meyve Aromalı Çocuk Diş Macunu 75 ml


3 Adet üzeri 72,95 TL

Adet Fiyatı : 74,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 875,40 TL
Birim Fiyat: 72,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Colgate Meyve Aromalı Çocuk Diş Macunu 75 ml

Colgate Çocuk Diş Macunu Meyve Aromalı

Colgate Çocuk Diş Macunu Meyve Aromalı şeklinde paketlenmiş yapısı ile ekonomik bir satın alım gerçekleştirme imkanı sunuyor. Siz de çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığını erken yaşlardan kazandırarak ilerleyen senelerde herhangi bir sorun yaşamamasını sağlayabilirsiniz.

Colgate çocuk diş macunu içerisinde yer alan memnun edici aroma yapısı ile diş sağlığını muhafaza ederken aynı zamanda çürükler ile sorunsuz mücadele fırsatını da sunuyor. Bu süreç içerisinde çocukların dişlerinde uzun vadede çürük oluşumunu engellediği de kanıtlanmıştır.

Çocukların ağır nane ya da florür aromasından hoşlanmayacağı düşünülerek tasarlanmış olan bu ürün sayesinde diş fırçalamak çocuklar için artık çok daha verimli ve heyecanlı bir hal alacak! Diş macunu ve fırçasını bu şekilde eğlenceli seriler içerisinden seçerek verimliliği maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Çocukların çok daha ferah bir nefese sahip olması için de fırsat sunulmaktadır. Hem eğlendiren hem de öğreten yapısı ile piyasanın en popüler çocuk ürünlerinin başında gelmektedir. Çocuklar tarafından kullanılabileceğine dair uzmanlar tarafından onaylandığı da görülüyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.