logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Colgate Zigzag Medium Diş Fırçası 1+1 Adet

Colgate Zigzag Medium Diş Fırçası 1+1 AdetAdet Fiyatı : 79,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 959,40 TL
Birim Fiyat: 79,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Colgate Zigzag Medium Diş Fırçası 1+1 Adet

Colgate Diş Fır Zigzag Medium

Colgate Diş Fır. Zigzag Medium seçenekleri ile diş bakımının tam manası ile eksiksiz yapılması mümkün kılınmaktadır. Fırça yapısı sayesinde en erişilmez noktalarda yer alan kirlerin dahi anında ortadan kaldırılması mümkün kılınmıştır. Bu noktada diş sağlığını muhafaza ederken aynı zamanda diş etlerinde yer alan hassasiyeti de minimum seviyeye indirebilirsiniz.

Colgate diş fırçası kullanım süreci içerisinde kılların kalınlığı ve sertliği orta seviyededir. Bu seviye diş etlerine zarar vermeden %100 oranında temizlik sağlanması için özel olarak tasarlanmıştır. Zig zag yapısı sayesinde tartar oluşumuna karşı da gerekli önlemlerin alınması mümkün kılınmıştır.

Diş fırçası kullanım aşamasının olabildiğince kaliteli macunları tercih etmeniz verimliliği artıracaktır. Aynı seride yer alan Colgate diş macunlarını bu süre içerisinde tercih edebilirsiniz.

Diş etlerinin sağlığının korunmasının yanı sıra uzun vadeli kullanım aşamasında direkt olarak nefes kokusunun da giderileceği fark ediliyor. Nefeste yer alan kokunun giderilmesi diş aralarında kalan kalıntıların tam manası ile ortadan kaldırılmasına bağlıdır. Ağız sağlığında yeni bir boyuta erişmek için en doğru yerdesiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.