logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Okey Rötar Tk 10'lu

Okey Rötar Tk 10'lu

3 Adet üzeri 37,57 TL

Adet Fiyatı : 37,95 TL
Paket Fiyatı (10 Adet) : 375,00 TL
Birim Fiyat: 37,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Okey Rötar Tk 10'lu

Okey Rötar ’lu

Son yıllarda her sektörde olduğu gibi prezervatif sektörü de oldukça fazla gelişti. Birçok ürün çeşitliliğinin gelmesinin yanı sıra, en iyiler geçmişten bugüne her zaman ilk sıralarda yerini aldı. Okey Rötar ’lu ürünü de bunlardan bir tanesi.

Geciktirici etkisi prezervatiflerde en çok aranan özellikler arasında yer alıyor. Prezervatif sektöründe ise adını başarı ile duyurmuş olan Okey, Okey Rötar adlı ürünü ile piyasayı kasıp kavuruyor. Geciktirici etkisi ile kullanıcılardan olumlu yorumlar alıyor.

En özel anlarınıza eşlik ederken en memnun kalınan ürünler arasında yer alan Okey Rötar kalitesi ile göz dolduruyor. Dış tasarımı ile de oldukça dikkat çeken ürün, başarılı bir performans sergiliyor.

Yükselen fiyatlara karşılık Bizim Toptan Market her zaman en uygun fiyatları sizlere sunuyor. Uygun fiyat politikası sayesinde Bizim Toptan Market her zaman tüketicilerinden ve müşterilerinden tam puan alıyor. Okey Rötar 10’lu ürününü de en uygun fiyata Bizim Toptan Market de bulabilmek mümkün kılınıyor. Ucuz fiyatlar kalite ile iç içe geçiyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.