logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dalin Bebek Sabunu 100 g
  • resm Dalin Bebek Sabunu 100 g

Dalin Bebek Sabunu 100 gAdet Fiyatı : 26,90 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 1291,20 TL
Birim Fiyat: 26,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dalin Bebek Sabunu 100 g

Dalin Bebek Sabunu 100 Gr

Bebeklerin hassas olan ciltleri için özel olarak geliştirilen Dalin Bebek Sabunu cilde zarar vermez. Zararlı bakterilerden cildi temizleyen ürün dermatolojik olarak gerekli tüm testlerden geçirilmiş durumda. Son derece fresh kokusu da dikkat çekiyor.

Dalin Bebek Sabunu kızarıklık ya da ciltte ekstra kuruma gibi çeşitli sorunlara neden olmadığından güvenle kullanılabilir. Ilık suda dahi köpürebilme özelliğine sahip olan bebek sabunu ideal Ph değerine sahip. Bu sayede bebeklerin cildi ile de anında uyum sağlayabiliyor.

Ambalaj içerisinde 100 gr bebek sabunu bulunuyor. Bu ürünü temin etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının bebek şampuanı kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bebeğinizin tüm temizlik ve kişisel bakım ihtiyacını karşılamak için Bizim Toptan internet mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.