logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Molfix Fırsat Paketi Midi (3) 72'li
  • resm Molfix Fırsat Paketi Midi (3) 72'li

Molfix Fırsat Paketi Midi (3) 72'liAdet Fiyatı : 188,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Molfix Fırsat Paketi Midi (3) 72'li

Molfix Fırsat Paketi Midi 3 68 li

Molfix bebek bezi konusunda ülkemizde en sevilen ve bilinen markalar arasında yer alıyor. Bebek bezi seçimi bebeğinizin sağlığını direkt olarak etkileyen bir faktördür. Bu nedenle yapmış olduğunuz seçimler konusunda çok daha hassas olun. Özellikle bebek bezlerinin pişik yapma ihtimaline karşı daha dikkatli olmanız öneriliyor!

Molfix Fırsat Paketi Midi (3) 68 li şekilde toplu biçimde satışa sunuluyor. Bu şekilde satın alındığı zaman daha bütçe dostu bir sisteme sahip olduğunun da altı çizilmeli. Özellikle bebeğin sürekli ihtiyacı olan bez ve ıslak mendil gibi ürünlerin kesinlikle toplu sipariş edilmesi öneriliyor. Bu noktada Bizim Toptan’ı tercih eden kişilerin en doğru seçimi yaptığı belirtilmeli.

En kaliteli ürünlere en uygun fiyata erişim sağlayabilmek için Bizim Toptan en doğru adres!  Siz de tek bir tık ile hızlı, güvenilir ve tam donanımlı bir biçimde sepetinizi tamamlayabilir ve kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Bebek alışverişleri Bizim Toptan üzerinden daha uygun! Artık bütçenizi yormadan alışveriş edebilirsiniz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.