logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dalin Bebek Şampuanı 700 ml
  • resm Dalin Bebek Şampuanı 700 ml

Dalin Bebek Şampuanı 700 mlAdet Fiyatı : 79,96 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1750,80 TL
Birim Fiyat: 72,95 TL


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dalin Bebek Şampuanı 700 ml

Dalin Bebek Şampuanı 700 Gr

Özel formülü ve saf içeriği sayesinde bebeğinizin hassas cildine zarar vermeden banyo yapmasını sağlayan Dalin Bebek Şampuanı göz yakmaz. İçerisinde nemlendirici bileşenler de bulunduğu için cildi kurutmaz ve bebeğinizin cildine nazikçe bakım yapar.

Dermatolojik olarak testten geçirilmiş olan Dalin Bebek Şampuanı hipoalerjenik özelliğe sahip. Bu sayede alerji yapma riski de minimuma indirgenmiş durumda. Bebeğinizin sadece saçlarını değil, saç derisini de derinlemesine temizleyen şampuan hafif kokusu sayesinde bebeğinize herhangi bir rahatsızlık vermez.

Bizim Toptan internet mağazasının bebek şampuanı kategorisinde yer alan ürün 700 gramlık ambalajında kullanıma sunuluyor. Pompalı ambalajı sayesinde pratik bir kullanım şansı tanıyan ürün şampuanı son damlasına kadar kullanabilmenizi kolaylaştırır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.