logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Kurumsal

Yetenek Yönetimi

Öğrenme ve Gelişim

Eğitim ve gelişim faaliyetlerimizde şirket stratejileri doğrultusunda çalışanlarımızın yönetim, mesleki ve kişisel gelişimlerine yatırım yapılması hedeflenir.

Eğitim ve gelişim planlamalarımızda performans değerlendirme sonuçları, kariyer ve yedekleme planları, işin gerektirdiği teknik bilgi ve yetkinlikleri göz önünde bulunduruyor, eğitim ihtiyaç analizi çalışmaları gerçekleştiriyoruz.  

Eğitimlerimizde dış eğitmenlerle birlikte, konusunda uzman iç eğitmenlerimizden de destek alıyoruz.  Çalışanlarımızın başladığı gün gerçekleşen kapsamlı oryantasyon programı, zorunlu eğitimler ve sonrasında” sürekli gelişim” modelimiz ile eğitimlerimiz devam etmektedir.

Performans Yönetimi

Performans değerlendirme sistemimiz hem hedef ve hem de yetkinlik bazlı değerlendirmeden oluşur. Böylece şirket ve departman hedeflerinin, çalışanlarımızın hedefleri ile entegre edilmesi, çalışanlarımızın potansiyel ve performanslarının tespit edilmesi amaçlanmaktadır.

Performans değerlendirme sistemimiz;

Çalışanlarımızın gelişimlerinin izlenmesinde ve gelişim planlarının yapılmasında, İnsan kaynağı planlamasının yapılmasında Performansa bağlı prim sisteminin yürütülmesinde, kullanılmaktadır.

İnsan Kaynakları Planlaması (Kariyer Yönetimi)

Bizim Toptan Satış Mağazaları olarak Türkiye’de 180’dan fazla noktada bulunmaktayız. Her bir şubemiz bir okul olma misyonu taşımaktadır. Hızlı büyüyen organizasyonumuzda her çalışanımız için yaptığımız İnsan Kaynakları Planlaması kapsamında “Önce Biz” ilkesini desteklemekteyiz.  Önce Biz; İhtiyaç duyduğumuz tüm pozisyonlarımızda mevcut çalışanlarımızın öncelikli olarak değerlendirilmesi ilkesidir.

 

B-Raise Yönetici Geliştirme Programı

Mağazacılık sektöründeki hızlı ilerleme ve nitelikli insan kaynağına duyulan ihtiyacın sürekliliği, Bizim Toptan Satış Mağazaları kültürünü ve sahayı bilen yönetici adaylarının yetiştirilmesinin önemini arttırmıştır. Bu doğrultuda tasarlanan B-RAISE Yönetici Yetiştirme programı ile kariyerine mağazacılıkta başlayan çalışanlarımızın yetkinliklerini ve perakendecilik bilgilerini destekleyerek geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirmek amaçlanmıştır.

Bizim Toptan Satış Mağazalarının baş harfi ile yavaş yavaş pişen ve yükselen anlamına gelen RAISE in birleşmesi ile programın adı oluşturulmuştur.

Programa dahil olan çalışma arkadaşlarımız sahada işbaşı yapmadan önce alanında uzman iç eğitmenlerimiz tarafından yaklaşık 1 hafta süren eğitime katılırlar. Bu eğitimler ile uçtan uca iş süreçleri hakkında teorik bilgiye sahip olurlar. Ardından yaklaşık 2 ay süren uygulamalı işbaşı eğitimi sonrası süreci başarı ile tamamlayan kişilerin atamaları gerçekleştirilir.