logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Kurumsal

B-Raise Yönetici Geliştirme Programı

Mağazacılık sektöründeki hızlı ilerleme ve nitelikli insan kaynağına duyulan ihtiyacın sürekliliği, Bizim Toptan Satış Mağazaları kültürünü ve sahayı bilen yönetici adaylarının yetiştirilmesinin önemini arttırmıştır. Bu doğrultuda tasarlanan B-RAISE Yönetici Yetiştirme programı ile kariyerine mağazacılıkta başlayan çalışanlarımızın yetkinliklerini ve perakendecilik bilgilerini destekleyerek geleceğin yöneticilerini kendi içimizden yetiştirmek amaçlanmıştır.

Programa özel, yavaş yavaş pişen ve yükselen anlamına gelen RAISE ve Bizim Toptan Satış Mağazaları baş harfinden alan B-RAISE logo çalışması tasarlanmıştır. 

B-RAISE Yönetici Yetiştirme Programı Kapsamında 16 bin başvuru kariyer.net portali üzerinden sürece alınmış, 500 adayla telefon mülakatı gerçekleştirilmiştir. 

Mercure otelde gerçekleşen işe alım günümüz de Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen 80 yeni mezun adayımız Bizim Toptan Satış Mağazaları’nı ve yöneticilerimizi yakından tanıma fırsatı yakalamıştır.

Görüşmeler ve değerlendirmeler sonucunda olumlu olan adaylarımız merkez ve saha olmak üzere çok kapsamlı bir eğitim programına dahil edildi.

2 hafta süren ve iç eğitmenlerimiz tarafından tasarlanan merkez eğitimlerimizle iç denetimden müşteri yönetimine, finanstan insan kaynakları kadar uzanan ve sektörün ihtiyacı olan bilgi ve deneyimi kazandılar.

Süreç boyunca farklı pilot mağazalarımızda farklı pozisyonlarda görev alarak müşteri memnuniyeti, operasyonel mükemmellik ve iyi bir takım olmanın önemini mağaza içerisinde ki uygulamalarla pekiştirmiş oldular.

Yönetici adaylarımızın eğitimleri devam ederken kariyer hayatlarında atacakları bu önemli adımda merkez ofis yöneticilerimizin bilgi ve tecrübelerini paylaştığı, rol model olduğu, dayanışma ve etkileşimlerin sağlandığı mentorluk projesiyle desteklendiler. Eş zamanlı olarak her bir mentiye mentoruyla birlikte yürüteceği proje konusu verilmiştir.

3 ay süren kapsamlı eğitim programı sonrasında yönetici adaylarımız proje sunumlarını yöneticilerimizden oluşan bir değerlendirme komitesi eşliğinde sunmuşlar ve yönetici adaylarımıza sürece sağladıkları katkılardan dolayı plaketleri takdim edilmiştir.