logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Bahar Yüzey Temizleyici 750 ml
  • resm Cif Bahar Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Bahar Yüzey Temizleyici 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Bahar Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Tüm Yüzeyler Bahar Ferahlığı 750 Ml

Özel bir konsantre formüle sahip olan Cif Tüm Yüzeyler Bahar Ferahlığı jel formundadır. Başta mutfak ve banyo olmak üzere hijyen gerektiren tüm ortamlarda kullanıma uygun bir ürün. Kir ve lekeleri anında yok eden ürün uzun süre ovalamaya gerek bırakmaz.

Cif Tüm Yüzeyler Bahar Ferahlığı hoş kokusuyla da beğeni kazanan bir ürün. Baharın taze atmosferini evinize taşıyan ürün ağır temizlik malzemesi kokusundan arındırılmış bir şekilde kullanıma sunuluyor.

Ambalaj içerisinde 750 ml ürün bulunuyor. Uzun süre temizlikte kullanabileceğiniz bu ürünü temin etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının sprey temizleyiciler kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Hijyen beklentinizi karşılayan temizleyici çeşitlerinin tamamını Bizim Toptan internet mağazasından temin edin, kapınıza kadar gelsin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.