logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Ultra Işıltılı Koruma Slikonlu 1 L
  • resm Cif Ultra Işıltılı Koruma Slikonlu 1 L

Cif Ultra Işıltılı Koruma Slikonlu 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Ultra Işıltılı Koruma Slikonlu 1 L

Cif Ultra Hız Banyo Sprey 1000 ML

Cif Ultra Hız Banyo Sprey sayesinde mutfak ve banyolarınızda etkileyici bir temizlik etkisi hissedebilirsiniz. 1000 miligramlık kutusunda sizlere sunduğumuz Cif temizlik spreyleri özellikle kireç ve pas lekelerinde etkilidir.

Mutfaklarda meydana gelebilen ve zor çıkan yağ lekelerine de kesin çözüm sunabilen Cif spreyler pratik bir kullanıma sahiptir. Her evin en temel ihtiyaçları arasında yer alan Cif spreyler kalıcılık etkisi yüksek temizlik ürünleridir.

Sprey temizleyiciler kategorimizde yer alan ekonomik Cif Ultra Hız Banyo Sprey’i kullandığınız zemin üzerinde etkili sonuçlarını gösterir. Uzun süre boyunca mekanlarınızın temiz kalmasını sağlayan Cif sprey temizleyicilere Bizim Toptan internet mağazası üzerinden ulaşabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.