logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Dünya Mutfağı Ürünleri Fiyatları

Dünya Mutfağından

5 adet ürün listelenmektedir.

Dünya Mutfağından (5) adet ürün listelenmektedir.
Dünya Mutfağından
5 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Dünya Mutfağından Soslar ve Meze Çeşitleri 

Yemeklerde sıklıkla kullanılan sos ve mezeler, onların lezzetli bir tada bürünmelerine yardımcı olur. Her ne kadar soslar yemeklerle beraber kullanılsa da mezeler, yemeklerin yanında aperatif olarak da tercih edilebilir. Bu nedenle önemi bir hayli büyüktür. Her biri farklı içeriğe sahip olduğu için damak zevkine hitap eden ürünü bulmak oldukça kolaydır.

Yöresel lezzetlerin dışında dünya mutfağı mezeleri ve sosları da ayrı bir lezzete sahiptir. Sürekli aynı lezzeti deneyimlemekten sıkılanlar için bu tarz ürünler oldukça önem taşır. Dünya mutfağına giren soslar arasında birçok seçeneği bulmak mümkündür. Bunlar arasında yer alan ve daha çok et ürünleri ile beraber tüketilen Demi Glace sos, sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kahverengi rengi ile ön plana çıkan bu sos, et yemeklerinin yanı sıra tek başına da kullanılabilir. Bu sosun içinde domates salçası, havuç, kuru soğan, karabiber, tuz gibi pek çok malzeme yer alır. Fırında ve ızgarada pişirdiğiniz et yemeklerinin üzerine Demi Glace sosunu ekleyebilirsiniz. Böylelikle yemeklerinize farklı bir hava katabilir, misafirlerinize hoş bir sunum yapabilirsiniz. Onu et yemeklerinin yanı sıra mantarla beraber de harmanlayabilirsiniz. Zevkinize göre bu sosu farklı şekilde kullanabilirsiniz.

750 gramlık cam şişede satışa sunulan sos, metal kapaklı olması nedeniyle uzun süre muhafaza edilebilir. Ergonomik tasarıma sahip olan kapağı kolay bir şekilde açılır. İhtiyacınıza göre yemeklerin üzerine dökebilir, sonrasında tekrar kullanılmak üzere saklayabilirsiniz. Aynı zamanda buzdolabında rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Böylece uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Avantajlı fiyatları sayesinde dünya mutfağı lezzetleri arasına giren sos ve mezelerden birini satın almanız mümkün. İhtiyacınıza ve damak zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

Çeşit Çeşit Dünya Mutfağı Mezeleri 

Yemekler, tek başına tüketilebildiği gibi farklı meze ve soslarla beraber de tercih edilebilir. Sos ve mezelerin her biri, onların yepyeni bir lezzete  kavuşmasına yardımcı olur. Et ve sebze yemeklerinin her birine özel olarak hazırlanan soslar, dünya mutfağının geleneksel lezzetleri arasında yer alır. Fransız mutfağının en önemli sosları arasında yer alan Demi Glace de bunlardan birisidir. Daha çok et üzerinde kullanılan sosun hazırlanması sırasında un, domates salçası, maydanoz, havuç, sarımsak gibi malzemeler kullanılabilir. Aynı zamanda sosun hazırlanması için etin kemiğinin saatlerce kaynatılması gerekebilir. Yapılışı oldukça zor ve zahmetli olduğu için onu pratik bir şekilde satın almak da mümkündür.

Cam şişesinde satışa sunulan ve 750 gram ağırlığa sahip olan ürün, uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Kolay açılıp kapanabilen kapağı sayesinde kullanırken zorluk çıkarmaz. Daha çok et ve et ürünlerinin yanında tüketilen bu sos, yemeklerin lezzetini artırır. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak siz de onu satın alabilir, sofralarınıza farkı bir lezzet getirebilirsiniz. Aynı zamanda misafirlerinize hoş bir sunum yapmak istiyorsanız, onun etkisinden yararlanabilirsiniz.

Dünya mutfağı lezzetleri arasında yer alan farklı tarifler de sos ve mezeler ile hazırlanabilir. Her bir ülkenin kendine ait yemek kültürü olduğu için geniş ürün seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İhtiyaca göre etin yanı sıra makarna veya sebze yemeklerinin yanında da tüketilen sos ve mezelere yönelebilirsiniz. Bunlar ile birbirinden farklı yemekleri hazırlayabilir, hoş bir sunum yapabilirsiniz. Aynı zamanda mezeleri aperatif olarak da tüketebilirsiniz. Özellikle de açlığınızı bastırmak ve gün içerisinde kendinizi tok tutmak istiyorsanız, bu tarz ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ürün çeşitliliği ve avantajlı fiyat seçenekleri sayesinde sofralarınızda tercih edebilirsiniz

Damak Tadına Uygun Dünya Mutfağı Mezeleri 

Dünya mutfağı lezzetleri ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Her ülkenin kendine has bir mutfak zevki vardır. Dünya mutfağı arasında yer alan yemekler, soslar ve mezelerle birleşerek farklı bir yapıya bürünür. Böylelikle hoş ve zengin bir çeşitlilik sağlanır. İsviçre'nin özel lezzetleri arasında yer alan Cafe de Paris sosu da bu çeşitlilik arasına girmeyi başarır. Bonfile, biftek, tavuk gibi lezzetlerin yanında tüketilen sos; yemeğin içine farklı bir hava katar. Daha çok etle birlikte tercih edilip ona hoş lezzet verir. Cafe de Paris sosunun içinde hardal, soğan, tereyağı, kekik, zerdeçal, kimyon, ketçap, karabiber, süt kreması, maydanoz veya dereotu yer alabilir. Özel olarak hazırlanan bu sos, et yemeklerinin üzerinde kullanılarak onlara farklı bir lezzet verir.

Alternatif olarak tercih edilebilecek Demi Glace sosu da oldukça özeldir. Daha çok et yemekleri ile beraber tüketilen bu sos, hazırlanış itibariyle bir hayli zahmetlidir. Bu yüzden onu hazırlamak yerine satın alma yoluna gidebilir. Halihazırda var olan ürünler sayesinde bu sosları, yemeklerinize hızlı ve pratik bir şekilde ekleyebilirsiniz. Cam kavanoz içerisinde satışa sunulan Cafe de Paris ve Demi Glace sosu, özel olarak hazırlanır. Kolay bir şekilde açılıp kapanabilen kapağı sayesinde ürün uzun süre muhafaza edilebilir. 750 gramlık cam şişe içerisinden ihtiyaç duyduğunuz her an ondan yararlanabilirsiniz. Buzdolabında muhafaza ederek rahatlıkla saklanabilen bu iki lezzet, et yemeklerine farklı bir hava katar. Bunları kızartılmış veya fırınlanmış tariflerin üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle de misafirlerinize farklı bir sunum yapmak için bu tarz soslardan yararlanabilirsiniz. Damak zevkine uygun olarak dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar sayesinde ihtiyacınıza yönelik olanı satın alabilirsiniz. Böylelikle mutfağınızda zengin bir çeşitlilik yaratabilirsiniz. 

Avantajlı Fiyatları ile Dünya Mutfağı Mezeleri 

Dünya mutfağında literatüre girmiş pek çok lezzet yer alır. Birbirinden farklı sos ve meze seçenekleri sayesinde yemekleri çeşitlendirmek mümkündür. Her biri farklı malzemelerin birleşiminden oluşan bu sosların hazırlanması oldukça zahmetlidir. Bu yüzden onları hazır olarak alma yoluna gidilebilir. Dünya mutfağı sosları arasında yer alan Cafe de Paris ve Demi Glace hazır olarak satışa sunulduğundan pratik bir çözüm sunar. Özellikle de çalışıyorsanız ve veya sürekli bir işle meşgulsünüz, bu tarz sosları hazırlamak oldukça zahmetli bir hâle gelebilir. Uzun işlemlerden geçirilerek hazırlanması nedeniyle onların yerine farklı alternatifler tercih edilebilir.

Hazır olarak pratik bir şekilde satışa sunulan ürünler de bunlar arasında yer alır. Cam kavanozunda muhafaza edilen soslar, uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Her birinin içerisinde 750 gramlık sos bulunduğu için kolay kolay tüketilmez. Bu sebeple onu kullandıkça buzdolabına kaldırabilirsiniz. Dilediğiniz zaman çıkarıp tekrar etlerin üzerine dökebilirsiniz. Birbirinden farklı et yemeklerinin üzerinde bu sostan yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda misafirlerinize ve sevdiklerinize hoş sunumlar yapmak amacıyla onu kullanabilirsiniz. Yemeklerinizi sadece tatlandırmakla kalmaz, aynı zamanda yemeklerinizi hoş bir görüntüye kavuşturabilirsiniz .

Cafe de Paris ve Demi Glace sosunun içerisinde kullanılan malzemelerin her biri değişiklik gösterir. Bu yüzden satın almadan önce damak zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz başlangıçta iki ürünü deneyimleyip damak zevkinize uygun olanı sürekli olarak tercih edebilirsiniz. Avantajlı fiyat seçenekleri sayesinde ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siz de dünya mutfağı lezzetlerinde yer alan sos ve mezelerle sofranızda fark yaratabilirsiniz. Geniş ürün seçeneği sayesinde ihtiyacınıza uygun olanı kolaylıkla seçmeniz mümkün. İsterseniz sosların yanı sıra yemeklerin yanında aperatif olarak tüketilen mezelerden de yardım alabilirsiniz. Damak zevkinize uygun olanı seçip avantajlı bir şekilde temin edebilirsiniz.