logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Bebek Bakım Ürünleri Fiyatları

Bebek Bakım Ürünleri

2 adet ürün listelenmektedir.

Bebek Bakım Ürünleri (2) adet ürün listelenmektedir.
Bebek Bakım Ürünleri
2 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Yenidoğan Bebek Bakım Ürünleri 

Ebeveyn olma yolunda ilk adımı attıktan sonra bebeğin ihtiyacını karşılamak oldukça önemlidir. Bu noktada yenidoğan bebek bakım ürünleri işinizi kolay ve pratik bir hale getirir. Bebek losyonu, bezi, pudra gibi pek çok temel ihtiyaç onların ilk dönemlerini daha rahat atlatmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda bu ihtiyaçlar bebeklerde konfor sağlar. Özellikle de temel ihtiyaçlar arasında yer alan bebek bezi, onlar için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Onların cilt yapısı ile uyumlu olarak tasarlandığı için güvenle kullanılabilir. Farklı ebatlarda üretilen bebek bezleri, her yaş grubuna özel olarak dizayn edilir. Daha çok pişiği önlemede kullanılan bebek pudrası ise bebeklerin cildinin yumuşak kalmasına yardımcı olur. Farklı markalar tarafından üretilmesi nedeniyle kalite standartları değişkenlik gösterir. Bu sebeple satın almadan önce bebeğinizin cildi ile en uyumlu olana yönelebilirsiniz. 

Bebek cilt bakım ürünleri arasında bir diğeri de losyonlardır. Bebekler için üretilmiş losyonlar, bebeğinizin cildini besler ve gün boyu yumuşak olmasına yardımcı olur. Yağlandırmadan kolaylıkla emilebilmesi nedeniyle bebeklerin cildi ile tam uyum sağlar. Nemlendirici özelliğine sahip olduğu için bebeklerin cildine bakım yapar. Günün her saati onların cildinde bu losyonları kullanabilirsiniz. Hoş kokuları ile de ciltte adeta parfüm etkisi yaratır. Losyonların her biri farklı ebatlara sahiptir. Farklı markalar tarafından üretildiği için kalite standartları da değişiklik gösterebilir. Bebeğinizin cildi ile uyum sağlayan losyonu avantajlı fiyatlardan yararlanarak satın almanız mümkün. Bebeklerin bakımını tam ve eksiksiz yerine getirebilmek için losyon dışında pek çok üründen yararlanabilirsiniz. Onların ihtiyacına uygun olanlara göz atabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde bebeğinizin ihtiyacını kolaylıkla karşılayabilirsiniz. 

İhtiyaca Yönelik Yenidoğan Bebek Bakım Ürünleri 

Birbirinden farklı markalar altında satışa sunulan bebek kişisel bakım ürünleri, onların cildine özel olarak üretilir. Bunlar arasında yer alan losyonlar, doğal içeriğe sahip olması nedeniyle bebeklerin cildini koruyabilir. Onlara bakım yaparak yumuşacık bir tene kavuşmasına yardımcı olur. Zeytinyağı kullanılarak üretilen losyonlar, bebeklerin cildi ile tam bir uyum yakalar. Kolay emildiği için tende ekstra bir tabaka oluşturmaz. Bebek bakım malzemeleri arasında yer alan diğer bir ürün ise pişik kremleridir. Bunların losyon veya merhem şeklinde olanları da mevcuttur. Daha çok tahrişi azaltmak ve pişiği önlemek amacıyla kullanılırlar. Vücudun tek bir bölgesinde uygulanan bu içerikler, bebeğin cildini korumaya yardımcı olur. Losyon şeklinde ve 5.5’lik pH’ye sahip olanlar, banyo sonrası tüm cilde uygulanabilir. Bunlar bebeğin cildinin yumuşak olmasını sağlarken onu korur. Antiseptik özelliği ve hücre yenileyici olması nedeniyle de pek çok fayda sağlar. Bebek vücut losyonu farklı içeriklere sahip olduğu için kokusu ve kıvamı değişkenlik gösterir. Losyonların her birinin fiyatı içeriğinde yer alan malzemelere, kalitesine ve ebatına göre değişiklik gösterir. Bu yüzden ihtiyacınıza uygun olanı belirleyip satın alabilirsiniz. 

Diğer yandan bebek bakım ürünlerinde önemli bir yere sahip olan bezler, farklı beden yapılarına uygun olarak üretilir. Değişen ebatları nedeniyle hem yenidoğan çocukların ihtiyacını karşılar hem onlara destek olur. Bebek bezleri, sızdırmaz yapıda olduğu için güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda yumuşak yapısı ile bebeğin cildini tahriş olmasını önleyebilir. Farklı markalar tarafından üretilen bebek bezleri arasından ihtiyaca ve bütçeye uygun olanı seçebilirsiniz. Bezin yanı sıra bebeklerin poposunun silmek için bakım mendillerinden de yararlanabilirsiniz. Yenidoğan ürünlerinde alternatifler fazla olduğu için ihtiyacınıza yönelik olanı belirleyip satın alabilirsiniz. 

Birbirinden Farklı Yenidoğan Bebek Bakım Ürünleri 

Yenidoğan bebeklerin ihtiyacını karşılamak için pek çok üründen yararlanılır. Bunlar arasında yer alan bebek losyonu, bez, mendil, pudra gibi malzemeler, onların cildi ile uyumlu olarak tasarlanır. Bakım ürünleri arasında yer alan losyonlar, onların teni ile uyumlu şekilde tasarlanır. Cilt üzerinde kolaylıkla emildiği için tenle mükemmel bir uyum sağlar. %100 doğal içerikli olanlar bebeğin cildinin yumuşacık olmasına yardımcı olur. İçeriğinde zeytinyağı bulunan ürünler, doğal yapısı ile ön plana çıkar. Bunlar çocukların tenlerini yumuşacık yaparken aynı zamanda nemlenmesine de destek verir. Yenidoğan bakım malzemeleri arasında yer alan diğer bir ürün ise pudradır. Bunlar yumuşak yapısı ile bebeğin poposunun tahriş olmasını önleyebilir. Kolay kullanılabilen pudralar, etkili bir çözüm sunabilir. Çocuğunuzun rahatlamasına ve konforlu hissetmesine yardımcı olur. 

Yenidoğan bebek bakım ürünleri arasında şampuanlar da önemli bir yere sahiptir. Özellikle göz yakmayan şampuanlar ve sabunlar yenidoğan bebekler için ideal olabilir. Onların teni ile uyumlu olanlar, tahriş riskini önleyerek etki gösterir. Aynı zamanda nemlendirici özellikli olanlar, cilt ile mükemmel bir uyum yakalar. Şampuan ve sabun seçiminde pH özelliğine de dikkat etmek gerekir. Cildin asit manto tabakasına zarar vermemek amacıyla 5.5 lik pH’ye sahip seçeneklere göz gezdirilebilir. Banyo sonrasında ise onların ciltlerinin nemli kalmasını sağlamak amacıyla losyonlardan yararlanılabilir. Bebek bakım malzemeleri arasında yer alan bir diğer seçenek de bezlerdir.  Özellikle de çocuğun teni ile uyumlu olan bezler, tahriş riskini en aza indirir. Aynı zamanda onun bedeni ile uyumlu olanları seçmek oldukça önemlidir. Bunlar, bebeğin cildini sıkmaz ve rahat etmesine yardımcı olur. Bebeğiniz için en uygun ürünü zengin ürün çeşitliliği arasından tercih edebilirsiniz. 

Cazip Seçenekleri ile Yenidoğan Bebek Bakım Ürünleri 

Ebeveyn olan bireylerin ilk işi bebek bakım ürünlerine göz atmak olur. Bebeğin ilk ihtiyaçları bu bakım ürünleri sayesinde kolaylıkla karşılanır. Bebek bezi, losyon, şampuan, sabun gibi pek çok malzeme onların ciltleri ile uyumlu olarak tasarlanır. pH’ı 5.5’lik ürünler, cilt yapısına zarar vermeden koruyucu bir özellik kazanır. İçeriğinde yer alan doğal ve organik malzemeler, güvenli bir kullanım imkanı yaratır. Daha çok nemlendirme amacıyla kullanılan bebek nemlendirici losyon çeşitleri, bütün vücutta kullanılabilir. Bölgesel olarak da tercih edilebilen losyonlar adeta bir nemlendirici görevi görür. Özellikle de banyo sonrasında bunları kullanarak bebeklerin cildinin yumuşak kalmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Şampuan ve sabun gibi malzemeler ise banyo sırasında onların en büyük yardımcısı olur. Göz yakmayan nitelikte olanlar, bebekleri rahatsız etmez ve güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda bu ürünlerin içeriği, bebeklerin cildi ile uyum sağlar. Diğer yandan yenidoğan bebeklerin en çok ihtiyacı olan ürünlerden birisi de bezlerdir. Hemen hemen her bebeğin ihtiyacı olan bezler, farklı ebatlarda üretilir. Bu nedenle sadece yenidoğan çocukların değil aynı zamanda biraz daha büyümüş çocukların da ihtiyacını karşılar. Bebek bezleri arasından yenidoğanlar için üretilenlere göz gezdirebilirsiniz. 

Bebek losyonu fiyatları markaya, ebata ve doğal olup olmamasına göre çeşitlilik gösterebilir. Bebekler için en uygun olanı avantajlı fiyatlardan yararlanarak satın alabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen bezler, adet olarak satışa sunulur. Paketin içinde farklı sayıda bebek bezi bulunabilir. Bu yüzden satın almadan önce ihtiyacınıza yönelik olanı belirleyebilirsiniz. Bebek bakım ürünleri toptan şekilde de satın alınabilir. Avantajlı fiyatlar sayesinde birden fazla ürün satın alarak bütçenizden tasarruf yapabilirsiniz.