logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi

Islak Havlu & Mendil Çeşitleri

Islak Havlu & Mendil

1 adet ürün listelenmektedir.

Islak Havlu & Mendil (1) adet ürün listelenmektedir.
Islak Havlu & Mendil
1 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Islak Havlu & Mendil Ürünleri

Islak havlu ve mendiller, gün içinde pratik bir şekilde hijyene kavuşmanıza yardımcı olur. Ergonomik tasarıma sahip bu mendilleri rahatlıkla yanınızda taşıyabilir ve her yerde kolay kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Temel bir temizlik ürünü olan ıslak mendiller, oldukça geniş bir kullanım alanına hitap eder. Bu sayede farklı yerlerde temizlik ve hijyen ihtiyacınızı karşılamak için bu ürünleri kullanabilirsiniz.

Islak Mendil Çeşitleri

Kullanım alanları ve ihtiyaçlara göre farklı kategorilere ayrılan ıslak mendiller, farklı kişilere hitap eden çeşitler sunar. Islak mendil çeşitleri, içeriklerindeki bileşenlere ve kokularına göre birbirlerinden ayrılır. Gün içinde ellerinizi, yüzünüzü ve çeşitli zeminleri temizlemek için kullanabileceğiniz ıslak mendiller pratik ve ergonomik yapıları ile öne çıkar. Özellikle dezenfektanlı ıslak mendiller, mikropları ve virüsleri öldürme özelliğine sahip olduğu için sıkça tercih edilir. Hoş kokuya sahip oldukları için temizlik ve ferahlık hissini daha yakından hissedebilirsiniz.

Konforlu kullanım özelliğine sahip ıslak mendiller, anında temizlik sağlayarak hijyene kavuşmanıza yardımcı olur. Farklı koku aromaları ile üretilen ıslak mendil çeşitleri, herkesin zevkine hitap eder. Limon kokulu, okyanus aromalı, aloe veralı gibi çeşitli kokulara sahip ıslak havlular arasından zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Özellikle ıslak mendiller, yapıları ve formülleri ile öne çıkar. Bazı çeşitlerini, bebeklerinizin ve çocuklarınızın temizliği için de kullanabilirsiniz.

Islak Mendil Kullanmanın Avantajları

Islak mendiller gün içinde kolay ve pratik bir şekilde hijyen elde edebilmeniz açısından oldukça avantajlıdır. Islak mendil markaları tarafından üretilen pek çok farklı çeşit bulunur. Bunlar arasından kendinize uygun olanı tercih edebilir ve şu avantajlara sahip olabilirsiniz:

  •        Alt değiştirme, yemek sonrası el ve ağız temizliği, yüzey temizliği gibi pek çok farklı alanda ıslak mendillerin pratikliğinden                     yararlanabilirsiniz.
  •        Yumuşak dokuya sahip ıslak mendiller ile cildinizi hassas bir şekilde temizleyebilirsiniz.
  •        Alkol ve paraben içermeyen ıslak mendiller, okul ve kreşlerde tercih edilebilir.
  •        Islak mendil ambalajları ergonomik tasarımlara sahip olduğundan rahatlıkla yanınızda taşıyabilir ve dilediğiniz yerde bu ıslak                 havlular ile ellerinizi temizleyebilirsiniz.
  •        İhtiyaca ve kullanım alanına göre çeşitlenen ıslak mendiller arasından seçim yaparak her türlü alanda özel olarak temizlik                     yapabilirsiniz.
  •        Doğal ıslak mendil çeşitleri çocuklarla yapılan yolculuk ve tatillerde  kurtarıcı olabilir.
  •        Temizlik ve hijyenin yanı sıra ferahlatıcı kokusu sayesinde gün içinde serinleyebilirsiniz.

 Islak Havlu ve Mendil Fiyatları

Islak mendil ve havlular oldukça fazla çeşide sahiptir; bu da fiyatların değişken olmasında etkili bir faktördür. Islak mendil fiyatları belirlenirken içerik, koku, marka, gibi pek çok faktör göz önünde bulundurulur. Kalın yapılı ıslak mendiller ile daha ince olanlar arasında fiyat farkları bulunur. Üretimde kullanılan materyal önemli bir unsur olduğu için fiyatlar bu faktöre göre de değişiklik gösterir. Farklı koku aromaları kullanılarak üretilen ıslak mendiller fiyatların belirlenmesinde göz önünde bulundurulan etkenler arasında yer alır.

Genel kullanıma uygun olarak üretilen ıslak mendiller ile bebeklere özel olarak formüle edilen ıslak mendiller de farklı fiyatlarla satışa sunulur. Yumuşak dokulu ıslak mendiller, bebeklerin cildi için daha çok tercih edilir. Doğal içerikli ıslak havlu çeşitleri de bebekler için daha uygundur. Bu nedenle fiyat açısından diğerlerine göre daha yüksek olabilir. pH derecesi de fiyatlar üzerinde oldukça etkili bir faktör olarak öne çıkar. Yani ıslak havlu fiyatları, sahip olduğu özelliklere ve kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Uygun fiyatlı ve kullanışlı ıslak mendiller için Bizim Toptan’a göz atabilirsiniz.