logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Süzz Aktif Amonyaklı Krem Yüzey Temizleyici 750 ml

Süzz Aktif Amonyaklı Krem Yüzey Temizleyici 750 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Süzz Aktif Amonyaklı Krem Yüzey Temizleyici 750 ml

Süzz Aktif Sıvı Krem , derinlemesine temizlik de beklenenin ötesinde bir performans göstermektedir. Banyoda, ocaklarda, tuvalette ya da evin herhangi bir alanında muhteşem temizlik isteyenlerin tercihinde olmaktadır.
Yemek yaptıktan sonra ocakta biriken yağ lekeleri, sararmış banyo mermerleri ya da yüzeylerde gözle görülen bir etki sağlar. Genel olarak çoğunluğun kullanımında olan ürün, sizin de tercihiniz olabilir.
Sıvı krem temizleyiciyi kova içerisine yalnızca yarım çay bardağı kadar ilave ettiğiniz takdirde, evin her alanında temizleme yapılabilir. Küvetlerin bembeyaz temizlenmesinde tercih edilmektedir. Oldukça yoğun kıvamda bir üründür. Bu sebeple az bir kullanımda birçok yer temizlenir.
İçeriğinde renklendirici ya da katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple yüzeyler temizlendikten sonra zararlı bir etkisi de görülmemektedir. Ocaklarda ya da banyo mermerlerinde iz bırakma, yıpranma ya da lekelenme gibi durumlar yaşanılmaz. Muhteşem kokusu ile birlikte temizlikte tercih edilen bir ürün!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.