logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Krem Amonyaklı Yüzey Temizleyici 750 ml
  • resm Cif Krem Amonyaklı Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Krem Amonyaklı Yüzey Temizleyici 750 mlAdet Fiyatı : 46,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 750,40 TL
Birim Fiyat: 46,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Krem Amonyaklı Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Krem Amonyaklı 750 Ml

Güçlü bir formülle geliştirilmiş olan Cif Krem Amonyaklı temizlikte parlaklık bekleyenler için ideal bir tercih olabilir. İçerdiği amonyak sayesinde bir yandan temizlerken diğer yandan parlaklık sunan ürün hem banyoda hem de mutfak temizliğinde kullanıma uygun.

Cif Krem Amonyaklı sabun artıkları, kireç lekesi gibi en güçlü lekelerin bile üstesinden gelebiliyor. Temizliğe ayırdığınız zamanı azaltan ve daha az yorularak temizliği bitirmenizi sağlayan bu ürünü siz de deneyebilirsiniz. Krem formundaki temizleyici beklemiş yağ lekelerinde de etkili olabiliyor.

Ambalaj içerisinde 750 ml ürün bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının krem temizleyiciler kategorisinden temin edebilirsiniz. Böylece temizlik malzemesi ihtiyaçlarınızın tamamının adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.