logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Çamaşır Suyu Katkılı Yüzey Temizleyici 1 L

Cif Çamaşır Suyu Katkılı Yüzey Temizleyici 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Çamaşır Suyu Katkılı Yüzey Temizleyici 1 L

Cif Ultra Hız Mutfak Sprey 1000 Ml

Mutfağınızın temizliğini kolaylaştıran ve pek çok alanda kullanabileceğiniz Cif Ultra Hız Mutfak Sprey yağ ve kireç lekelerine karşı oldukça etkili. Kirin üzerine sprey ile püskürterek birkaç dakika bekleyin. Ardından sünger yardımı ile kiri hemen çıkarabilir ve tek seferde kirden kurtulabilirsiniz.

Cif Ultra Hız Mutfak Sprey pratik bir kullanım şansı tanıyor. Sadece kirin üzerine püskürtebiliyor olmanız, temizlik malzemesini daha az kullanmanızı sağlayarak tasarruf olanağı da tanıyor. Ürünü tezgah, ocak, aspiratör ve daha pek çok alanda kullanabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazasının sprey temizleyiciler kategorisinde yer alan bu ürün en pratik temizleyici çeşitlerinden biri. 1 adet olarak kullanıma sunduğumuz ürün 1000 ml temizleyici içeriyor. Bu yönüyle ekonomik bir tercih olabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.