logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingosil Fresh Pem.Düş. 2,5 L

Bingosil Fresh Pem.Düş. 2,5 LAdet Fiyatı : 64,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingosil Fresh Pem.Düş. 2,5 L

Bingosil Fresh Pembe Düşler 2,5 Lt

Yer silme ürünlerinin özellikle ferahlatan bir yapıya sahip olması gerekiyor. Bu noktada Bingo hem sağlıklı hem de temizlik konusunda oldukça iddialı ürünler hazırlamaya devam ediyor. Siz de tek bir tık ile bu ürüne olabildiğince kısa bir sürede erişim sağlayabilirsiniz. Bingosil sizin için güvenilir ve hızlı temizliğin en önemli adreslerinden biri olacaktır.

Bingosil Fresh Pembe Düşler 2,5 Lt olarak paketlenmiş ve satışa sunulmuştur. Siz de hem toptan hem de perakende satın alabilirsiniz. Bizim Toptan bu noktada da müşterilerin diledikleri gibi satın alım gerçekleştirmeleri için uygun ürün alt yapısını sunuyor. Siz de tek bir tık ile hızlı ve güvenli şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yüzey temizleyici konusunda adeta bir marka olan Pembe Düşler evinizde bir çiçek bahçesi izlenimi oluşturacaktır. Kısa sürede yüksek bir temizlik performansı elde edebilmek için Bingosil sizin için en uygun tercihlerden biri olacaktır. Bu yüzey temizleyicisi ile yerleri sildikten sonra durulama gibi bir işlem zorunlu değildir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.