logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Cif Limon Yüzey Temizleyici 750 ml
  • resm Cif Limon Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Limon Yüzey Temizleyici 750 mlAdet Fiyatı : 46,90 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 750,40 TL
Birim Fiyat: 46,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Limon Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Krem Limon Kokulu 750 Ml

Milyonlarca mikro partikül içeren ve bu sayede en güçlü kiri ve lekeyi dahi yok edebilen Cif Krem Limon Kokulu etkin bir temizlik için tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunuyor. Kireç ve yağ lekeleri üzerinde etkili olan ürün hem mutfak temizliğinde hem de banyo temizliğinde kullanılabilir.

Cif Limon Kokulu Krem eşsiz bir limon ferahlığı sunuyor. Temizlik sonrasında da ürünü kullandığınız alanda limon kokusunun ferahlığını bir süre daha hissedebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 750 ml ürün bulunuyor. Temizlikte en büyük yardımcınız olan bu ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının krem temizleyiciler kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Güçlü bir formül ile üretilen tüm temizlik malzemeleri Bizim Toptan internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.