logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Parex 5 Al 3Öde Temizlik Bezi 5'li

Parex 5 Al 3Öde Temizlik Bezi 5'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Parex 5 Al 3Öde Temizlik Bezi 5'li

Parex 5 Al 3 Öde Temizlik Bezi 5li

Kısa sürede temizlik sağlayan Parex 5al 3 öde temizlik bezi 5’li yüksek emici yüzeye sahiptir. Mikrofiber dokusu sayesinde deterjana ya da ıslatmaya gerek kalmadan en iyi sonucu verir. Kuru ya da ıslak fark etmeksizin tüm yüzeylerde kullanıma uygundur.

Yüzeyi çok emici olduğu için tüm ıslaklığı anında emer. Kalın yapılı olması sayesinde tek seferde mükemmel temizlik sağlar. Aynı zamanda yumuşak dokusu ile birlikte yüzeyleri de çizmez. Hav, iz ya da leke temizleme konusunda etkili seçeneklerden bir tanesidir.

Dayanıklı olduğu için uzun süre kullanılsa bile herhangi bir deformasyon oluşmaz. Deterjan dışında deterjansız olarak da kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Çamaşır suyuna karşı dayanıklıdır, rengi bozulmaz.

Makine de 30 derecede yıkansa bile tüm kir ve kalıntılarından arınır. Uzun süre kullanılacak, dayanıklı, rahat ve pratik ürünlerden biridir. Herkesin beğenisine hitap edebilecek farklı renk seçenekleri vardır. Profesyonel ve kaliteli temizlik isteyenlerin her zaman ilk tercihleri arasında yer alır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.